Sınav Kayıt Sistemi Nedir ?

Eğitim kurumlarının, sınavlarına online kayıt alma işlemlerini kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan kayıt yönetim sistemidir. Gelin biraz program hakkında bahsedelim.

 

Bursluluk sınavı, prova sınavı veya online kayıt almak istediğiniz başka bir sınav mı yapıyorsunuz ? Evet diyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Öncelikle demo başvurusu yapıyorsunuz sonrasında giriş bilgileriniz mail adresinize gönderiliyor. Artık 10 dakika sonrasına kayıt almaya hazırsınız. Size gelen mailde kurumunuz adına açılmış "kurumadi.sinavkayit.com" şeklinde özel bir link bulunmakta. Bu link ile kayıtlarınızı alabilir ve tüm sistemi kontrol edebilirsiz.


Düzey, kampüs, derslik ve seans bilgilerinizi tanımladıktan sonra artık kayıt almaya hazırsınız. Veli veya öğrenciler sayfanıza giriş yapıyor, kayıt olmaya başlıyorlar ve sizin belirlemiş olduğunuz dersliklere otomatik ataması yapılıyor, salon kontenjanı dolduysa o salon otomatik kapanıyor. Sanki sinema salonlarındaki koltukları satar gibi, birer birer koltukları doldurarak istedikleri gün ve saatteki sınava kayıt olup, sınav giriş belgelerini alıyorlar. Buradaki tek fark kayıt olan kişi istediği salonu seçemiyor, sadece sizin belirlediğiniz salonlara arka planda sınav kayıt sistemi otomatik atıyor.


Bizi tercih edin demiyoruz ! Fakat bir Online Sınav Kayıt Sisteminiz yoksa, “arayarak kayıt yaptıramam, okula gidemem, sistemleri varsa yalnızca internetten başvuru yaparım” diyen bu veli profiline başka mecradan ulaşamazsınız. Pandeminin bize en büyük katkılarından biri dijitalleştirmek oldu. Buna 7'den 70'e herkes alıştı. O yüzden online sınav kayıt sisteminiz varsa bu sizin daha fazla kayıt almanıza olanak tanır. Çünkü sistem 7/24 aktif olduğu için kesintisiz kayıt alabilirsiniz.


Optik Basma Modülü

Biz burda özellikle "Bilgi İşlem" departmanınıda düşündük. Sınav sonrası özellikle hatalı veya eksik t.c kimlik numaralı öğrencilerin düzeltilmesi zaman aldığı için optik basma modülünü geliştirdik. ÖSYM'nin veya AÖF'ün sınavlarında öğrenci sırasına gitmeden optiği sırasında, bilgileri doldurulmuş bir şekilde nasıl bekliyorsa, aynı şekilde sizde bunu yapabilirsiniz. Zaten öğrencinin tüm bilgileri sistemde, size sadece optiğinizi tanımlayıp, yazıcaya optiklerinizi koyup bilgileri basmak kalıyor. İsterseniz bu modülü kullanarak zamandan her zaman tasarruf ederek işlemlerinize hız katabilirsiniz.


Raporlama Modülü

Seans yoğunluğu, derslik doluluğu, en çok başvuru gelen okulların listesi ve kayıtlarınızın size hangi platform aracılığı ile ulaştığını hemen analiz edebilir, dilerseniz verilerinizi excele aktarabilirsiniz. Dersliklerinize asacağınız listelere kadar her şey burada ! 

Salon listesi, yoklama listesi, tc. numaralı liste, veli cep numaralı listelerinin hepsi hazır. İster excele aktar, ister direkt yazdır kontrol tamamen sizde !


Her zaman, “Zamandan kazanırsınız.”  Bizimle tanışın, kayıt işlemlerini kolayca yönetin.

Program tanıtım ve kullanımı için tıklayınız

Demo başvurusu için tıklayınız