Bursluluk Sınavının Reklamını Nasıl Yapabilirim ?

Pandemi sürecinde kazanılan tecrübelerin, bütün sektörleri dijitalleşme yolunda büyük bir olgunluğa kavuşturduğunu ve bu bilinçle yola çıktıklarını biliyoruz. Özellikle pandemi döneminde insanlar her işini internetten gerçekleştirmeye büyük ölçekte alıştı. Bizde eğitim sektöründe okullarımızı dijitalleştirmek için yola çıktık.


Eğitim kurumlarının özellikle erken kayıt dönemlerinden önce yapmış olduğu "Okula kabul ve Bursluluk sınavı" ile ilgili kolaylık sağlamak istiyoruz. Eski yöntemler maalesef geride kaldı. Excellerle uğraşmayın, veri kaybetme korkusu yaşamayın, bilgisayarım çöktü, virüs bulaştı korkusu yaşamadan kayıtlarınızı sınav kayıt programında gönül rahatlıyla tutun. Ayrıca kayıtlarınızı internet üzerinden alacağınız için 7/24 kayıt alırsınız, bu sayede tatil günlerinde, kurumunuzun kapalı olduğu günlerde bile kayıt almaya devam edebilirsiniz. İşlem çok basit hemen demo başvurunuzu yapın. Düzey, kampüs, derslik ve seans bilgilerinizi tanımladıktan sonra artık kayıt almaya hazırsınız.


"Şimdi bunun nasıl reklamını yaparım ve kayıt sayımı nasıl artırabilirim ?" dediğinizi duyar gibiyim...

  • Öncelikle sınav kayıt sistemini kullanarak zaten online olarak başvuru aldığınız için 1-0 önde başlıyorsunuz.
  • Kurumunuzun adına bir link açıldığı için (kurumadi.sinavkayit.com) bu linkinizi sosyal medya hesaplarınızın profil kısmına ekleyebilirsiniz.
  • Sistem kurumunuzun linkine özel size "karekod" verdiği için bu karekodu afişlerinizin üzerine koydurabilirisiniz ve afişinizi görenler karekodu telefonlarına okuttuğunda anında kayıt ekranınız açılır.
  • Ve en önemlisi sosyal medya reklamları ! Reklam billboardlarıda eskide kaldı. Buna yapacağınız yatırım sosyal medya reklamlarına yaptığınızda kayıt sayınızın daha çok arttığını göreceksiniz.
  • Size vermiş olduğumuz linki google'da şehrinize özel reklamını yapabilirsiniz. 
  • Facebook ve instagram post ve hikaye reklamları yayınlayabilirsiniz.
  • Kurumunuzda çalışan personel veya yakın çevrenizde ki öğretmenlerinizin özellikle "WhatsApp" durumlarında paylaşmalarını rica edebilirsiniz.


Tüm bunları yaptığınızda kayıt sayılarınızda ki artışı göreceksiniz. Ne kadar çok kayıt alırsanız, hem kurumunuzun bilinirliği artar hemde yeni dönem kayıtlarını daha fazla alma şansına sahip olursunuz. Tüm eğitim kurumlarına yeni döneminde başarılar dileriz.


Sınav kayıt ile tanışarak her zaman, “zamandan kazanırsınız.”  Bizimle tanışın, kayıt işlemlerini kolayca yönetin.

Program tanıtım ve kullanımı için tıklayınız

Demo başvurusu için tıklayınız